Sporto baras

KITI DARBAI ATRODO NUOBODŪS NUO 1983 M.

„Hooters“ gali suteikti puikių karjeros galimybių. Mąstote apie valandinį darbą? Mes galime pasiūlyti šią galimybę. Mąstote apie vadybos karjerą? Taip pat galime pasiūlyti. Manote, kad esate „Hooters“ mergina?

Kreipkitės jau dabar

Tai, kad mes visada stengiamės išlaikyti puikią atmosferą ir teikti išskirtines paslaugas, reiškia, kad visada pasiruošę papildyti savo komandą. Ir mes meluotume, jei sakytume, kad darbas yra tik atnešti šaltą kaip ledas alų ir visų mėgstamus vištų sparnelius. Yra daug daugiau susijusių dalykų. Štai kodėl mes siūlome konkurencingą darbo užmokestį ir vertingą atlygį premijomis.

Būti „Hooters“ mergina yra privilegija, kuri tenka tik patraukliausioms, labiausiai į tikslą orientuotoms, išskirtinėms ir charizmatiškoms moterims. „Hooters“ mergina turi pasižymėti išskirtiniu bruožu – priversti kiekvieną pasijusti laukiamu. Ji turi visokiausių galimybių, pavyzdžiui, puikuotis kasmetiniame kalendoriuje, atstovauti šalį tarptautiniame “Miss Hooters International” konkurse. Ji ne padavėja – Ji HOOTERS mergina.