Sporto baras

The funniest bar In Vilnius centre

Sports fans and sports elite

The idea to get together all fans and stars of sports under the one roof.

GERO LAIKO
PRALEIDIMO RECEPTAS

Kartais gera idėja į galvą šauna atsitiktinai – tereikia sujungti mėgstamus dalykus. Mėgstamas maistas, šaltas alus, rungtynės, kurias galite žiūrėti didžiuliame TV ekrane, ir, žinoma, nepamirškime „Hooters“ merginų. Viskas atrodo taip paprasta, kad belieka stebėtis, kaip niekas apie tai anksčiau nepagalvojo.

PARAGAUKITE MŪSŲ RUOŠTO MAISTO

AMERIKIETIŠKAS DŽIAUGSMAS 29 ŠALYSE

Bendrovė „Hooters of America, LLC“ gali didžiuotis savo veikla kaip franšizių įkūrėja ir daugiau kaip 420 „Hooters“ restoranų valdytoja 42 valstijose ir 29 šalyse. Bėgant metams mes susikrovėme milijonus iš paprastų dalykų – svetingumo ir visada gero maisto. Nors mes nebesitikime tokios plėtros, kurią patyrėme, ir toliau stengsimės dirbti taip, kad ir ateityje plėstumėmės.

SIEKIAME BŪTI
JŪSŲ KASDIENINIU RITUALU

SIEKIAME BŪTI
JŪSŲ KASDIENINIU RITUALU

Nuo pat pradžių mes dalyvaujame bendruomenės, kurioje įsikuriame, gyvenime, taip pat toliau rūpinamės tradicijomis, kurios mums svarbiausios.

Mes didžiuojamės, kad esame Vėžio tyrimų fondo Jimmy V Foundation for Cancer Researchpartneriai, taip pat teikiame šios srities tyrimų subsidijas – Kelly Jo Dowd Breast Cancer Research Grant(Kelly Jo Dowd – 1998 m. Hooters Calendarviršelio mergina, kuri paskutinius gyvenimo metus praleido kovodama su krūties vėžiu). Hootersjau surinko daugiau nei keturis milijonus dolerių, skirtų minėtam fondui ir kovai su krūties vėžiu.