Sporto baras

Linksmiausia vieta VILNIAUS CENTRE

Nuo sporto fanų iki sporto elito

Mintis suburti visus sporto mėgėjus į vieną vietą, kur visi galėtų mėgautis maistu, įdomiomis varžybomis ir žinoma puikiu alumi! o tam kad pertraukėlės būtų įdomesnės, jūsų akims leis pasiganyti į žymių sporto žvaigždžių trofėjus:)

 

GERO LAIKO
PRALEIDIMO RECEPTAS

Kartais gera idėja į galvą šauna atsitiktinai – tereikia sujungti mėgstamus dalykus. Mėgstamas maistas, šaltas alus, geros rungtynės, kurias galite stebėti net per 14 televizijos ekranų. Viskas taip paprasta, tad kodėl Jūs tik dabar apie mus skaitote?

PARAGAUKITE MŪSŲ RUOŠTO MAISTO

AMERIKIETIŠKAS DŽIAUGSMAS Vilniuje

Mes turime kuo Jus nustebinti, mes tikrai žinome ką Jūs mėgstate ir žinoma mes galime parodyti visas Jūsų mėgiamas varžybas! Mūsų virtuvė, tai amerikietiškas pasididžiavimas – traškūs užkandžiai, vištienos sparneliai su pasirinktais padažais ir žinoma burgeriai! Kas gali būti geriau???

SIEKIAME BŪTI
JŪSŲ KASDIENINIU RITUALU

SIEKIAME BŪTI
JŪSŲ KASDIENINIU RITUALU

Mes norime Jums pasiūlyti ne tik skanų maistą, bet ir įvairius renginius kaip protmūšius, sportmūšius ar Jūsų draugų ar įmonės vakarėlius. Drąsiai galite daryti konferensijas, įvairius pranešimus, o mes Jūs aprūpinsime užkandomis ir gėrimais.