Sporto baras

Privatumo politika

„Hooters of America“ (toliau – „Hooters“) rimtai vertina Jūsų privatumo reikalavimą. Mes esame įsipareigoję apsaugoti ir ginti besilankančiųjų mūsų tinklavietėje www.hooters.com, įskaitant mūsų tinklavietės mobiliąsias versijas (svetaines), naudotojų privatumą. Mes laukiame Jūsų klausimų ir atsiliepimų apie šią politiką, taip pat kviečiame susisiekti su mumis.

Ši privatumo politika nustato ir apibūdina, kaip „Hooters“ naudoja ir saugo informaciją, kurią mes galime rinkti apie asmenis, besinaudojančius mūsų svetainėmis. Jūs galite peržiūrėti įvairius Privatumo politikos skyrelius, spustelėję toliau pateikiamus saitus.

Asmeninė informacija, kurią mes renkame

Mes galime rinkti įvairių rūšių asmeninę ir kitą informaciją, remdamiesi Jūsų naudojamais mūsų produktais ir paslaugomis ir mūsų bendravimu su Jumis (toliau – asmeninė informacija), pavyzdžiui, mes galime rinkti asmeninę šio pobūdžio informaciją.

Informacija, kurią mums pateikiate:

Be to, kai Jūs lankotės mūsų svetainėje, mes galime rinkti tam tikrą informaciją naudodamiesi automatinėmis priemonėmis, pavyzdžiui, mūsų sistemos gali rinkti informaciją apie Jūsų veiksmus svetainėje (t. y. kokiuose puslapiuose lankotės, tinklaviečių, prie kurių jungiatės, adresus (jei jungiamasi), mobiliojo prietaiso atpažinties duomenis ir interneto protokolo (IP) adresą), tai darant dėl įvairių tikslų. Ši informacija renkama taikant automatines technologijas, pavyzdžiui: slapukus, tinklo duomenų rinkiklius (angl. k. web beacons) ir serverio prisijungimo failus. „Slapukas“ yra tekstinis failas, kurį mūsų svetainė prisijungus siųstų į Jūsų kompiuterį arba mobilųjį prietaisą, kad atpažintų Jūsų naršyklę arba saugotų informaciją, arba Jūsų naršyklės nustatymus. „Tinklo duomenų rinkikliai“ (taip pat žinomi kaip pikselių žymos arba interneto švyturiai) sujungia tinklalapius su interneto serveriais ir jų slapukais ir gali būti naudojami informacijai perduoti per slapukus atgal į serverį. Serverio prisijungimo failai, skirti sekti, kuriuos tinklalapius peržiūrite mūsų svetainėje.

Jūs galite taip nustatyti savo naršyklę, kad būtumėte informuoti, kai Jums siunčiami slapukai, taip pat galite nustatyti naršyklę, kad būtų apribotas arba sustabdytas tam tikro pobūdžio slapukų veikimas. Atkreipiame dėmesį, kad apribojus arba sustabdžius šių slapukų veikimą, Jums gali būti neleidžiama naudotis tam tikromis mūsų svetainės funkcijomis.

Mes galime naudoti šią automatiškai surinktą informaciją, kad padėtų pritaikyti Jūsų reikmėms skelbimus, kuriuos galite pamatyti svetainėje. Be to, mes naudojame šią informaciją atlikdami operacinius veiksmus, prižiūrėdami ir tvarkydami savo svetainę.

Kaip mes naudojame surinktą asmeninę informaciją

Mes galime naudoti asmeninę informaciją, kurią surenkame, įvairiais būdais, įskaitant:

Asmeninė informacija, kuria mes dalijamės su kitais

„Hooters“ neparduoda Jūsų asmeninės informacijos trečiosioms šalims.

„Hooters“ gali dalintis Jūsų asmenine informacija su savo pagrindinėmis, pavaldžiosiomis bendrovėmis ir filialais („Hooters of America Companies“ arba „HOA Companies“), taip pat „Hooters“ franšizėmis (franšizės aptariamos toliau). „Hooters“ reikalauja, kad visi šie subjektai visiškai laikytųsi šios privatumo politikos. Atsižvelgdamos į galiojančius teisinius apribojimus, HOA bendrovės gali dalintis Jūsų asmenine informacija tarpusavyje, siekdamos užtikrinti, jog paslaugų teikimo Jums procesas būtų kuo sklandesnis ir Jūs pasinaudotumėte visomis paslaugomis, kokias tik „Hooters“ gali pasiūlyti, pavyzdžiui, jei pasirinksite „Hooters“ franšizę kaip savo mėgstamą „Hooters“ vietą, šiai franšizei gali būti teikiama Jūsų asmeninė informacija, pavyzdžiui, informacija, skirta susisiekti, nurodyta gimimo diena, siekiant teikti Jums specialius pasiūlymus.

„Hooters“ gali pasidalinti Jūsų asmenine informacija su ne HOA priklausančiomis bendrovėmis, kurios teikia Jums paslaugas, jeigu ji reikalinga šioms paslaugoms teikti. HOA reikalauja, kad šios ne HOA bendrovės turėtų tinkamas priemones, skirtas Jūsų asmeninei informacijai apsaugoti, kurią jie galėtų gauti tokiu būdu, kuris atitinka teisės aktų reikalavimus. Be to, „Hooters“ gali pasidalinti informacija, surinkta naudojant slapukus ir kitas automatines priemones, su tomis tinklavietėmis, prie kurių jungiatės iš svetainių, mobiliosios taikomosios programos arba socialinių tinklų (pavyzdžiui: „Twitter“, „Facebook“ ir „Google+“) tinklaviečių, į kuriuos patenkate spustelėję saitą mūsų svetainėse arba mobiliojoje taikomojoje programoje. Atkreipkite dėmesį, kad nors „Hooters“ neužfiksuoja ir nesaugo Jūsų prisijungimo informacijos ir jokios kitokios informacijos, kuri leistų atpažinti asmenį, skirtos „Twitter“, „Facebook“ ir kitiems socialiniams tinklams, interneto tinklalapiuose, jų tinklavietėse gali būti saugoma sesijos informacija arba įdiegiami slapukai Jūsų kompiuteryje arba belaidžiame telefone.

Kitais atvejais: tam tikromis aplinkybėmis, ne tomis, kurios pirmiau nurodytos, mes galime teikti asmeninę informaciją ne HOA bendrovėms arba trečiosioms šalims:

Anoniminė ir suvestinė informacija

„Hooters“ taip pat renka tam tikrą asmeninę informaciją anonimiškai ir (arba) apibendrina, padarydami anonimine asmeninę informaciją, kurią mes surenkame apie jus. Mes gauname suvestinius duomenis, sujungdami anoniminius duomenis, kurie atitinka tam tikrus kriterijus, į grupes. Kai „Hooters“ pasitelkia ne HOA bendroves, kad suanonimintų arba suvestų duomenis, kuriais naudosimės, „Hooters“ reikalauja, kad tos bendrovės apsaugotų asmeninę informaciją, kurią jie galėtų gauti, tokiu būdu, kuris atitiktų šią politiką. Mes galime dalintis suvestine arba anonimine informacija su patikimomis ne HOA bendrovėmis ir su jomis bendradarbiauti, atlikdami tyrimus ir tiekdami produktus bei teikdami paslaugas.

Mūsų privatumo politika, skirta vaikams

Svetainė neskirta vaikams iki 13 metų amžiaus. Mes sąmoningai nerenkame asmeninės informacijos apie asmenis, jaunesnius nei 13 metų amžiaus. Sužinoję, kad netyčia gavome asmeninės informacijos iš jaunesnių nei 13 metų amžiaus vaikų, ištriname šią informaciją iš savo įrašų. Vaiko tėvai ar teisėti globėjai gali prašyti, kad vaiko asmeninė informacija būtų ištrinta iš mūsų įrašų, jei tai dar nebuvo padaryta. Norėdami pateikti tokį prašymą, susisiekite su mumis toliau nurodytomis susisiekimo priemonėmis.

Jūsų asmeninės informacijos apsauga

Mums yra svarbus jūsų asmeninės informacijos saugumas. Nors nėra tokio dalyko kaip „visiškas saugumas“ internete, mes imsimės visų pagrįstų priemonių, siekdami padėti užtikrinti Jūsų asmeninės informacijos privatumą ir saugumą. Mes įdiegėme šifravimą arba kitas atitinkamas apsaugos priemones, siekdami apsaugoti asmeninę informaciją, kai ji yra „Hooters“ laikoma arba perduodama. Mes reikalaujame, kad ne HOA bendrovės, veikiančios mūsų vardu, turėtų įsidiegusios atitinkamas priemones, kurios padėtų apsaugoti bet kokią asmeninę informaciją, kurią galėtų gauti teisėtu būdu.

Tačiau Jūs suprantate ir sutinkate, kad tokie veiksmai neužtikrina, jog svetainės, kuria naudojatės, apsauga nebus pažeidžiama, ir kad „Hooters“ jokiu būdu neužtikrina, neteikia garantijų ir nesukuria įspūdžio, jog mūsų svetainė, kuria naudojatės, yra apsaugota nuo virusų, grėsmių saugumui arba nėra kokiu nors kitu būdu pažeidžiama.

 

Socialinė žiniasklaida ir asmeninė informacija

„Hooters“ taiko įvairias naująsias technologijas ir socialinės žiniasklaidos priemones, skirtas ryšiui palaikyti ir sąveikauti su naudotojais, taip pat pateikia saitus, suteikiančius prieigą prie tam tikrų socialinės žiniasklaidos teikėjų, savo svetainėje. Įgydami prieigą prie šių svetainių su „Hooters“, Jūs galite atskleisti tam tikrą asmeninę informaciją „Hooters“ arba trečiosioms šalims. Išskyrus atvejus, kai ją naudoja „Hooters“ darbuotojas, atsakydamas į konkretų pranešimą ar prašymą, „Hooters“ nenaudos ir neišsaugos Jūsų asmeninės informacijos, taip pat ja nesidalins.

 

Jūsų sutikimas

Ši privatumo politika taikoma visai informacijai, surinktai „Hooters“ reikmėms, naudojantis: „Hooters“ svetaine, įskaitant (bet neapsiribojant) www.hooters.lt kartu su bet kuria ir visomis būsimomis svetainėmis, kurias valdys „Hooters“ arba kurios bus skirtos „Hooters“ (toliau – svetainės). Naudodamiesi svetainėmis, Jūs sutinkate su duomenų naudojimo praktika, aprašyta šioje privatumo politikoje.

PATEIKDAMI ASMENINĘ INFORMACIJĄ „HOOTERS“ IR (ARBA) ĮGYDAMI PRIEIGĄ BEI NAUDODAMIESI SVETAINE, JŪS SUTINKATE, KAD „HOOTERS“ RINKTŲ, NAUDOTŲ IR ATSKLEISTŲ TOKIĄ ASMENINĘ INFORMACIJĄ PAGAL PRIVATUMO POLITIKĄ.

Mūsų privatumo politikos pakeitimai

Ši politika gali retkarčiais keistis ir apie jos pasikeitimus bus skelbiama šiame puslapyje. Toliau naudodamiesi svetainėmis, Jūs sutinkate su visais politikos pasikeitimais. Politika paskutinį kartą buvo keista 2017-01-12.

Kaip su mumis susisiekti

Jei turite kokių nors klausimų apie šią politiką, galite susisiekti su mumis, remdamiesi toliau pateikta informacija.

Kreipdamiesi į mus, nurodykite savo vardą, pavardę ir informaciją, skirtą susisiekti tuo būdu, kurį Jūs renkatės (paštu, elektroniniu paštu arba telefonu), ir parašykite, ko konkrečiai Jūs pageidaujate.

Dėkojame.